Перший тренінг по методології PUSP
Перший тренінг по методології PUSP
1,579
Ірина Янів   23.05.2015

16-17 травня у Львові відбувся перший тренінг проекту для робочих груп з міст-партнерів на тему “Сучасні підходи до творення громадських просторів із залученням громади”.

У тренінгу взяли участь 23 людини із 10 містечок та міст України (4 міста-партнери та гості) – Ладижина, Добропілля, Тернівки, Ровеньків, Краматорська, Павлограда, Костянтинівки, Луцька, Чернівців та Нового Роздолу.

Протягом двох днів учасники мали змогу слухати теоретичні лекції від експертів на теми партисипації, урбанізму, соціології міського простору, а також знайомитись із цікавими та успішними громадськими ініціативами Львова. Зокрема, учасники тренінгу відвідали оновлений Будинок Культури у одному із віддалених районів Львова – на Збоїщах, “Бібліотеку на районі”, познайомились із активістами акції “Врятувати Меркурія”, а також мали змогу послухати активістів Львівської Асоціації Велосипедистів, засновницю “Арт-Двору Бучач” та представників громадської ініціативи “Врятуй Сквер Св. Юра”.

Також учасники працювали над SWOT-аналізами кожного міста та його публічних просторів, результати яких будуть використовуватись у подальших заходах проекту.

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+
Партнери