Центр розвитку громадських та ділових активностей у Добропіллі
Центр розвитку громадських та ділових активностей у Добропіллі
2,206
Ірина Янів   26.11.2015

5 листопада у Добропіллі відбулася фокус-група з мешканцями міста на тему “Центр розвитку громадських та ділових активностей у Добропіллі – соціальні запити”. Захід відбувся в рамках проекту “Сталий соціально-економічний розвиток Великого Добропілля”, що фінансується Програмою Розвитку ООН в Україні.

Однією із цілей проекту є сприяння органам місцевого самоврядування у підтримці бізнесу, зокрема допомога у створенні інфраструктури, яка б забезпечила умови для розвитку малого та середнього бізнесу. З цією метою у проекті передбачено розробку брифу на проектування та проектно-кошторисної документації для реконструкції старого недобудованого гуртожитку. Ця будівля розташована на одній із центральних вулиць Добропілля, не зважаючи на давність, збереглася у доброму стані. Саме тут планують створити сучасний мультифункціональний простір, який буде сприяти розвитку бізнесу, соціальної культурної активності.

Для того, щоби вивчити потреби громади міста, почути та врахувати думки мешканців, було проведено фокус-групу, учасниками якої стали місцеві активісти, підприємці, працівники Міськради. На заході також були присутні архітектори, які розробляють бриф на проектування, відповідно учасники могли поставити питання та отримати кваліфіковані відповіді.

Наступним етапом є власне розробка брифу на проектування із урахуванням ідей мешканців та розробка ПКД. Далі – пошук коштів для реалізації проекту.

Сподіваємося невдовзі побачити у Добропіллі новий об’єкт, який урізноманітнить прості, активізує соціальну активність та сприятиме сталому розвитку міста.

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+
Партнери