Майбутнє (пост)індустріальних міст України – CANactions
Майбутнє (пост)індустріальних міст України – CANactions
5,021
Ірина Янів   23.11.2015

CANactions School for Urban Studies запускає нову навчальну програму “Майбутнє (пост)індустріальних міст України”, що стартує 15 лютого 2016 р. та триватиме до 21 травня.

Чи мають (пост)індустріальні міста України майбутнє? Чи стали вони дійсно постіндустріальним або ж і досі залишаються промисловими? Як зробити наступний крок – від утопічного радянського минулого до реального сучасного міста – не створюючи при цьому чергову утопію?
Учасники STUDIO #2 працюватимуть над пошуком відповідей на усі ці питання, стикаючись з новими в процесі дослідження.

Метою курсу є розробка стратегічних сценаріїв, а також тактичних пропозицій щодо розвитку Краматорська – міста на Сході України, з урахуванням його соціально-політичної, історико-культурної, економічної та просторової специфіки, а також сучасних тенденцій у сфері міського розвитку.
Наприкінці курсу студенти отримають можливість представити результати своєї роботи в рамках щорічного Міжнародного архітектурного фестивалю CANactions у травні 2016.

Програма цілком міждисциплінарна, тому до участі можуть зголошуватись спеціалісти різноманітних спеціальностей: урбанізм, архітектура, дизайн, містобудування, транспортне планування, економіка, юриспруденція, культурологія, соціологія.

Більше інформації читайте на сторінці навчальної програми.

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+
Партнери