Інтерв’ю із координаторкою ЛМП Іриною Янів
Інтерв’ю із координаторкою ЛМП Іриною Янів
3,172
Ірина Янів   21.01.2016

Пропонуємо вам послухати  запис розмови з координаторкою ЛМП Іриною Янів на Urban Space Radio. Це була розмова про те, що таке “громада” – чи обов’язково вона пов’язана із простором, чи існує в лексиконі українців саме слово “громада”, як можна розвивати громади, які бувають інструменти. Чи можна говорити про специфіку громади у малих містах? Чи можна винайти універсальну модель побудови громади, яка була б актуальна і для малих і для великих міст?

 

Urban Space Radio – це радіо нового формату. В ефірі радіостанції звучатиме українська сучасна музика (інді-рок, альтернативна поп-музика) та згодом розпочнуться власні інформаційні програми на тему урбаністики та розвитку територій.
Місія – поширювати якісну українську музику, творити цікаві тематичні програми, залучати мешканців міста до громадських перетворень.
Радіостанція підніматиме актуальні питання та, в першу чергу, буде цікава аудиторії, яка прагне розвивати себе і середовище, в якому живе та комунікує. Теми, які обговорюватимуться в ефірі:
– Сталий розвиток міста (через рівноправну компіляцію розвитку економічних, екологічних та соціальних аспектів),
– Урбаністика, дизайн простору
– Транспортна мобільність, інфраструктура,
– Високі технології, перспективи розвитку розумних міст (smart cities)
– Енергоефективність, відновлювальні джерела енергії
– Актуальна освіта
– Культура, візуальне та музичне мистецтво
– Спорт, здоров’я
– Доступність міста для всіх соціальних груп (в т.ч. дітей та людей з обмеженими можливостями)
Urban Space Radio вже розпочало свій ефір в інтернеті. Зовсім скоро воно базуватиметься у громадському ресторані Urban Space 100 в Івано-Франківську та згодом вийде в FM-діапазон. Проект реалізовується за підтримки Freedom House https://freedomhouse.org/

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+
Партнери