II Тренінг ЛМП. “Інструменти та формати роботи з громадою”
II Тренінг ЛМП. “Інструменти та формати роботи з громадою”
2,018
Ірина Янів   05.12.2015

27-29 листопада у Львові відбувся ІІ тренінг Лабораторії Міського Простору в рамках проекту CIUSP, що фінансується Європейською Комісією.

Учасниками тренінгу стали члени робочих груп проекту із міст-партнерів (Тернівка, Ладижин, Добропілля, Ровеньки), а також активісти зі Славутича та Сєвєродонецька.

Фокус другого семінару – це інструменти та формати роботи з громадою.

У перший день тренінгу учасники мали змогу подумати над темою “Залучення громади: між мистецтвом експерименту і щоденною працею” під час презентації Ані Хвиль. Також замислитись над тим, що таке “заінтересовані сторони” та чим вони відрізняються від “зацікавлених сторін” на презентації Володі Воробея “Мапування заінтересованих сторін”. А крім цього учасники встигли попрацювати у групах над актуальними проблемними ситуаціями у містах, які стануть основою для рольової гри у подальші дні та спробували створити власну мапу заінтересованих сторін.

Другий день мав дещо психологічне спрямування. Професійний психолог разом з учасниками тренінгу говорив про те, що таке громада з перспективи психології? Чому не кожна група є громадою? Чому іноді так непросто згуртувати людей і що потрібно робити, щоби досягти спільної дії?

Окрім того, учасники працювали над кейсами вирішення проблемних точок у містах – планували заходи інформування та залучення громади, експертів, відповідальних сторін. Усі напрацювання ми зараз на стадії оцифрування та незабаром будуть опубліковані на сайті та на сторінці Лабораторії у Fb. Також архітектор Андрій Бєляєв розповів про містобудівне законодавство – що потрібно знати активістам, які працюють із громадським простором.

Всі напрацювання та ідеї, висловлені та опрацьовані учасниками тренінгу будуть опубліковані. Сподіваємось, що невдовзі в рамках проекту зможемо більшість ідей протестувати в реальності та доповнити їх новим досвідом!

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+
Партнери