Арт-пікнік у Тернівці
Арт-пікнік у Тернівці
1,901
Ірина Янів   23.06.2016

18 червня у м. Тернівка відбувся арт-пікнік в рамках проекту “Лабораторія Міського Простору”. Захід мав на меті ознайомити громаду міста із проектом та його цілями, залучити тернівчан до збору ідей для облаштування закинутого простору на вул. Миру.

До організації заходу долучилися Павлоградська агенція економічного розвитку, представники Міської ради Тернівки, місцеві депутати, молодіжні організації та компанія ДТЕК.

Арт-пікнік – це серія майстер-класів для дітей та дорослих – гончарство, ковальство, малювання на піску, живопис, розфарбовування пряників, бодіарт. А також змагання для місцевих юних велосипедистів, дискусія з мешканцями на тему розвитку громадських просторів у Тернівці.

Усі охочі мали також змогу протягом цілого заходу вкинути свої іде розвитку громадського простору по вул. Миру у спільну скриню ідей. Всі ідеї перебувають зараз на етапі оцифрування. Незабаром ми розповімо вам про тренди у громадській думці тернівчан.

Завершенням заходу став перегляд міні-фільму, який був відзнятий протягом заходу, а також концерт фолк-рок групи із Павлограду “Ангажемент на вівторок”.

У найближчий місяць у Тернівці буде оголошено конкурс міні-проектів облаштування громадського простору на вул. Миру.

Слідкуйте за новинами!

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+
Партнери